Köp och sälj spelrätter

Välkommen till Trummenäs GKs marknadsplats för dig som vill köpa eller sälja Spelrätter i Trummenäs GK.

Trummenäs GK har ingen del i affärsuppgörelserna utan tillhandahåller och övervakar endast marknadsplatsen på våra hemsidor.

Om du vill annonsera ut din spelrätt så trycker du på knappen "Jag vill sälja" och länkas då till den sida där du kan lägga in din annons. Annonsen är publicerad under 3 månader.

 

Om du vill köpa spelrätt så hittar du alla aktuella annonser i listan nedan. Genom att trycka på säljarens namn får du upp ett mailformulär och kan sålunda eller via telefon söka kontakt med säljaren. Du kan nu även lägga in en köpannons genom att trycka på knappen "Jag vill köpa" och på så sätt annonsera som köpare längst ned på denna sida.

Överlåtelsehandling hittar ni på länken nedan

Säljare

Jan-Erik Sidklev, je.sidklev@telia.com - spelrätt nr. 409

Bo Lindkvist, mblindkvist@hotmail.com - spelrätt nr. 286

Maria Jönsson Schön, bengt1619@gmail.com - spelrätt nr. 236

Bengt Jönsson, bengt1619@gmail.com - spelrätt nr. 235

Eva Hertervig, eva.hertervig@med.lu.se - spelrätt nr. 174

Tina Karlsson, vargen15@hotmail.com - spelrätt nr. 875

Magnus Karlsson, vargen15@hotmail.com - spelrätt nr. 891

Jonny Nilsson,  073-2024585  - spelrätt nr. 321

Torgny Palm,  tp@palmnilsson.se -  spelrätt nr 352

Cecilia Palm,  ceciliapalm57@gmail.com - spelrätt nr 353

Anders Brammesjö,  bramme67@gmail.com spelrätt 667

Christina Alrizon, chalritz@live.se  spelrätt  10 och 11 

Bertil Johansson oxieakeri@telia.com 0739982257 spelrätt 1078 och 1079

Köpare

Johan Andersson, andersson.johan1986@gmail.com

Mari Masch, mascha.70@hotmail.se

Andreas Karlsson, karlssonak4@gmail.com

Mikael Ola, mikael.ola@gmail.com

Håkan Johansson, johansson.hakan@bredband2.com

Roger Ekstrand, roger.ekstrand@midcon.se

Marcus Gunnebrant, marcus.gunnebrant@gmail.com

Eleonora Gunnebrant, eleonora.gunnebrant@gmail.com