Köp och sälj spelrätter

Välkommen till Trummenäs GKs marknadsplats för dig som vill köpa eller säljaSpelrätter i Trummenäs GK.

Trummenäs GK har ingen del i affärsuppgörelserna utan tillhandahåller och övervakar endast marknadsplatsen på våra hemsidor.

Om du vill annonsera ut din spelrätt så trycker du på knappen "Jag vill sälja" och länkas då till den sida där du kan lägga in din annons. Annonsen är publicerad under 3 månader.

 

Om du vill köpa spelrätt så hittar du alla aktuella annonser i listan nedan. Genom att trycka på säljarens namn får du upp ett mailformulär och kan sålunda eller via telefon söka kontakt med säljaren. Du kan nu även lägga in en köpannons genom att trycka på knappen "Jag vill köpa" och på så sätt annonsera som köpare längst ned på denna sida.

Överlåtelsehandling hittar ni på länken nedan

Säljare

Maria Jönsson Schön, bengt1619@gmail.com

Bengt Jönsson, bengt1619@gmail.com

Filip Ekelöf, filipekelof@gmail.com

Andreas Forssell, andy_engman@yahoo.com

Märtha Nilsson, martha.nilsson@gmail.com

Caroline Stuzer-Fernstedt, fernstedt@bluewin.ch

Hans Fernstedt, fernstedt@bluewin.ch

Carl-Johan Hansson, carl.johan.hansson@gmail.com

Johanna Sandberg, johanna.sandberg@euroaccident.com

Ulf Lindberg, ulflindberg77@yahoo.se

Lennart Håkansson, lennarthakansson44@hotelmail.com

Conny Svensson, conny_1965@hotmail.com

Nisse Rönnberg, butiken@creab.se

Jonatan Tholin, jonatan.tholin@gmail.com

Bengt-Åket Mattsson, berra98@hotmail.com

Hans-Jurgen Unger, golfunger@gmail.com

Marcus Karlsson, mackekarlsson75@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Köpare

Stefan Eriksson, stefaneriksson7011@gmail.com

Tommy Sandquist, tommysandquist@telia2.se

Martin Owesson, owesson73@hotmail.com

Johan Andersson, andersson.johan1986@gmail.com

Arne Cahm, arne.cahm@hotmail.com