Köp och sälj spelrätter

Välkommen till Trummenäs GKs marknadsplats för dig som vill köpa eller säljaSpelrätter i Trummenäs GK.

Trummenäs GK har ingen del i affärsuppgörelserna utan tillhandahåller och övervakar endast marknadsplatsen på våra hemsidor.

Om du vill annonsera ut din spelrätt så trycker du på knappen "Jag vill sälja" och länkas då till den sida där du kan lägga in din annons. Annonsen är publicerad under 3 månader.

 

Om du vill köpa spelrätt så hittar du alla aktuella annonser i listan nedan. Genom att trycka på säljarens namn får du upp ett mailformulär och kan sålunda eller via telefon söka kontakt med säljaren. Du kan nu även lägga in en köpannons genom att trycka på knappen "Jag vill köpa" och på så sätt annonsera som köpare längst ned på denna sida.

Överlåtelsehandling hittar ni på länken nedan

Säljare

Maria Jönsson Schön, bengt1619@gmail.com

Bengt Jönsson, bengt1619@gmail.com

Caroline Stuzer-Fernstedt, fernstedt@bluewin.ch

Hans Fernstedt, fernstedt@bluewin.ch

Erik Persson, erikpersson50@hotmail.com

Marcus Karlsson, mackekarlsson75@hotmail.com

Helena Fridström, helenafridstrom@hotmail.com

Tomas Martinsson, tomas.martinsson@outlook.com

Johan Sjögren. j_sjogren@hotmail.com

Alf Toffer, alf.toffer@ericsson.com

Britt-Inger Ferm, ahlqvistlennart@hotmail.com

Thomas Karlsson, drthomaskarlsson@me.com

Andreas Björkblom, andreas@bjorkblom.se

Christer Bergström, christer.bergstrom@telia.com

Bo Lenberg, bosse.lenberg@gmail.com

Margreth Johansson, margrethjohansson@outlook.com

Stefan Järkbratt, steffoj16@gmail.com

Benny Dahlin, benny.dahlin@hotmail.com

Bert Olausson, bert.olausson60@gmail.com

Pernilla Moell, pernilla.moell@hotmail.se

 

 

 

 

 

Köpare

Tommy Sandquist, tommysandquist@telia2.se

Johan Andersson, andersson.johan1986@gmail.com

Peter Ketzenies, peter.ketzenius@ericsson.com

Peter Johansen, peter__johansen @hotmail.com

Mari Masch, mascha.70@hotmail.se

Jan, 360790jan@gmail.com

Andreas Karlsson, karlssonak4@gmail.com

Mikael Ola, mikael.ola@gmail.com

Thomas Bengtsson, bengtssonthomas@outlook.com

Håkan Johansson, johansson.hakan@bredband2.com