Köp och sälj spelrätter

Välkommen till Trummenäs GKs marknadsplats för dig som vill köpa eller sälja Spelrätter i Trummenäs GK.

Trummenäs GK har ingen del i affärsuppgörelserna utan tillhandahåller och övervakar endast marknadsplatsen på våra hemsidor.

Om du vill annonsera ut din spelrätt så trycker du på knappen "Jag vill sälja" och länkas då till den sida där du kan lägga in din annons. Annonsen är publicerad under 3 månader.

 

Om du vill köpa spelrätt så hittar du alla aktuella annonser i listan nedan. Genom att trycka på säljarens namn får du upp ett mailformulär och kan sålunda eller via telefon söka kontakt med säljaren. Du kan nu även lägga in en köpannons genom att trycka på knappen "Jag vill köpa" och på så sätt annonsera som köpare längst ned på denna sida.

Överlåtelsehandling hittar ni på länken nedan

Säljare

Maria Jönsson Schön, bengt1619@gmail.com - spelrätt nr. 236

Bengt Jönsson, bengt1619@gmail.com - spelrätt nr. 235

Marcus Karlsson, mackekarlsson75@hotmail.com - spelrätt nr. 975

Christer Bergström, christer.bergstrom@telia.com - spelrätt nr. 55

Margreth Johansson, margrethjohansson@outlook.com - spelrätt nr. 210

Eva Hertervig, eva.hertervig@med.lu.se - spelrätt nr. 174

Köpare

Tommy Sandquist, tommysandquist@telia2.se

Johan Andersson, andersson.johan1986@gmail.com

Peter Ketzenies, peter.ketzenius@ericsson.com

Peter Johansen, peter__johansen @hotmail.com

Mari Masch, mascha.70@hotmail.se

Jan, 360790jan@gmail.com

Andreas Karlsson, karlssonak4@gmail.com

Mikael Ola, mikael.ola@gmail.com

Thomas Bengtsson, bengtssonthomas@outlook.com

Håkan Johansson, johansson.hakan@bredband2.com

Mats-Åke Rothman, mats-ake.rothman@ist.com