Köp och sälj spelrätter

Välkommen till Trummenäs GKs marknadsplats för dig som vill köpa eller sälja Spelrätter i Trummenäs GK.

Trummenäs GK har ingen del i affärsuppgörelserna utan tillhandahåller och övervakar endast marknadsplatsen på våra hemsidor.

Om du vill annonsera ut din spelrätt så trycker du på knappen "Jag vill sälja" och länkas då till den sida där du kan lägga in din annons. Annonsen är publicerad under 3 månader.

 

Om du vill köpa spelrätt så hittar du alla aktuella annonser i listan nedan. Genom att trycka på säljarens namn får du upp ett mailformulär och kan sålunda eller via telefon söka kontakt med säljaren. Du kan nu även lägga in en köpannons genom att trycka på knappen "Jag vill köpa" och på så sätt annonsera som köpare längst ned på denna sida.

Överlåtelsehandling hittar ni på länken nedan

Säljare

Jan-Erik Sidklev, je.sidklev@telia.com - spelrätt nr. 409

Maria Jönsson Schön, bengt1619@gmail.com - spelrätt nr. 236

Bengt Jönsson, bengt1619@gmail.com - spelrätt nr. 235

Lena och Lars Tvede-Jensen l.tvedejensen@gmail.com spelrätt  469 och 470 

Victor Leidefalk gubbenbakomdig@gmail.com spelrätt nr. 642 

Anna-Carin Hackzell hackzella@gmail.com spelrätt nr 1075

Johan Quant johan.quant@gmail.com spelrätt nr 952

Per Carlsson lilleman@linuxmail.org spelrätt nr 759 

Per Rohdin spelrätt nr 394 per.rohdin@willys.se

Harriet Bergh spelrätt nr 51 h-h.bergh@telia.com

Bart Wagner b.wagner@telia.com spelrätt nr 733  

Maud Sandberg spelrätt nr 404 mausansand@gmail.com

Jan Stark spelrätt nr 655 jan.stark@yahoo.se

Kim Hallén  kim.hallen@live.se spelrätt nr 699

Karin Sandell Wallgren spelrätt nr. 818 tommy.sandell@gmail.com

Köpare

Johan Andersson, andersson.johan1986@gmail.com

Andreas Karlsson, karlssonak4@gmail.com

Roger Ekstrand, roger.ekstrand@midcon.se

Per Fridberg, per.fridberg@gmail.com

Ulrika Fridberg, ulrika.fridberg@gmail.com

Roland Andersson roan121@live.se

Kristian Åstrand  kristian.astrand@outlook.com

Fredrik Bjarkå  f.bjarka@gmail.com

Per Gerdstigen gerdstigen@telia.com

Annalena Gerdstigen gerdstigen@telia.com